Logo

Dom na sprzedaż, 274,50 m², oferta nr BS4-DS-309671-24

1 649 000 zł

6 007 zł /m²

Rata 7 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słomniki

Dom 274,50 m², oferta nr , BS4-DS-309671-24, Słomniki
BS4-DS-309671-24 - zdjęcie nr 0
BS4-DS-309671-24 - zdjęcie nr 1
BS4-DS-309671-24 - zdjęcie nr 2
BS4-DS-309671-24 - zdjęcie nr 3
BS4-DS-309671-24 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 274.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

274,50 m²

Powierzchnia działki:

2 433,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?