Logo

Dom na sprzedaż, 219,00 m², oferta nr 835963

669 000 zł

3 055 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 219 m², siemczyno, Czaplinek

Czaplinek, siemczyno

Dom 219,00 m², oferta nr , 835963, Czaplinek, siemczyno
835963 - zdjęcie nr 0
835963 - zdjęcie nr 1
835963 - zdjęcie nr 2
835963 - zdjęcie nr 3
835963 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 219 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

219,00 m²

Powierzchnia działki:

2 300,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?