Logo

Dom na sprzedaż, 97,00 m², oferta nr 41615

965 000 zł

9 948 zł /m²

Rata 4 515 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 97 m², Różana, Ujazd

Ujazd, Różana

Dom 97,00 m², oferta nr , 41615, Ujazd, Różana
41615 - zdjęcie nr 0
41615 - zdjęcie nr 1
41615 - zdjęcie nr 2
41615 - zdjęcie nr 3
41615 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

97,00 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?