Nowy dom, 80,71 m², oferta nr B11/M1
800 000 zł
9 912 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Libre Park
Kosakowo, ul. Pistacjowa 5

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
80,71 m²
Liczba poziomów:
3
Garaż:
garaż (wliczony w cenę), parking naziemny (wliczony w cenę)
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (24,48 m²)
Termin oddania:
styczeń 2026
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?