Logo

Dom na sprzedaż, 55,00 m², oferta nr BS5-DS-304849-47

688 000 zł

12 509 zł /m²

Rata 3 219 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowy Wiśnicz

Dom 55,00 m², oferta nr , BS5-DS-304849-47, Nowy Wiśnicz
BS5-DS-304849-47 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-304849-47 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-304849-47 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-304849-47 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-304849-47 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Powierzchnia działki:

12 200,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1934

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?