Logo

Dom na sprzedaż, 103,00 m², oferta nr 833195

1 675 000 zł

16 262 zł /m²

Rata 7 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 103 m², Nad Zalewem, Sosnówka

Sosnówka, Nad Zalewem

Dom 103,00 m², oferta nr , 833195, Sosnówka, Nad Zalewem
833195 - zdjęcie nr 0
833195 - zdjęcie nr 1
833195 - zdjęcie nr 2
833195 - zdjęcie nr 3
833195 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 103 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

103,00 m²

Powierzchnia działki:

929,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?