Logo

Dom na sprzedaż, 219,44 m², oferta nr GH332553362

179 999 zł

820 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Radlin, Modrzewiowa

Dom 219,44 m², oferta nr , GH332553362, Radlin, Modrzewiowa
GH332553362 - zdjęcie nr 0
GH332553362 - zdjęcie nr 1
GH332553362 - zdjęcie nr 2
GH332553362 - zdjęcie nr 3
GH332553362 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 219.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

12 pokoi

Powierzchnia:

219,44 m²

Powierzchnia działki:

480,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1987

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?