Logo

Dom na sprzedaż, 83,01 m², oferta nr 20870

1 122 710 zł

13 525 zł /m²

Rata 5 253 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Partner

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Konduktorska

Dom 83,01 m², oferta nr , 20870, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Konduktorska
20870 - zdjęcie nr 0
20870 - zdjęcie nr 1
20870 - zdjęcie nr 2
20870 - zdjęcie nr 3
20870 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 83.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

83,01 m²

Powierzchnia działki:

100,21 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?