Logo

Dom na sprzedaż, 90,10 m², oferta nr 20868

1 208 518 zł

13 413 zł /m²

Rata 5 654 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Partner

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Konduktorska

Dom 90,10 m², oferta nr , 20868, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Konduktorska
20868 - zdjęcie nr 0
20868 - zdjęcie nr 1
20868 - zdjęcie nr 2
20868 - zdjęcie nr 3
20868 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 90.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

90,10 m²

Powierzchnia działki:

100,21 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?