Logo

Dom na sprzedaż, 125,43 m², oferta nr BS5-DS-315121

1 198 000 zł

9 551 zł /m²

Rata 5 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kłaj

Dom 125,43 m², oferta nr , BS5-DS-315121, Kłaj
BS5-DS-315121 - zdjęcie nr 0
BS5-DS-315121 - zdjęcie nr 1
BS5-DS-315121 - zdjęcie nr 2
BS5-DS-315121 - zdjęcie nr 3
BS5-DS-315121 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 125.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

125,43 m²

Powierzchnia działki:

364,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?