Logo

Dom na sprzedaż, 114,00 m², oferta nr BS3-DS-313318-1

1 050 000 zł

9 211 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Brzeźnica, Główna

Dom 114,00 m², oferta nr , BS3-DS-313318-1, Brzeźnica, Główna
BS3-DS-313318-1 - zdjęcie nr 0
BS3-DS-313318-1 - zdjęcie nr 1
BS3-DS-313318-1 - zdjęcie nr 2
BS3-DS-313318-1 - zdjęcie nr 3
BS3-DS-313318-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 114 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

114,00 m²

Powierzchnia działki:

1 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2015

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?