Logo

Dom na sprzedaż, 394,00 m², oferta nr BS4-DS-314844-20

2 500 000 zł

6 345 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Swoszowice, Chałubińskiego

Dom 394,00 m², oferta nr , BS4-DS-314844-20, Kraków, Swoszowice, Chałubińskiego
BS4-DS-314844-20 - zdjęcie nr 0
BS4-DS-314844-20 - zdjęcie nr 1
BS4-DS-314844-20 - zdjęcie nr 2
BS4-DS-314844-20 - zdjęcie nr 3
BS4-DS-314844-20 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 394 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

394,00 m²

Powierzchnia działki:

1 070,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?