Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr 835772

2 100 000 zł

17 500 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 120 m², Bobrów

Bobrów

Dom 120,00 m², oferta nr , 835772, Bobrów
835772 - zdjęcie nr 0
835772 - zdjęcie nr 1
835772 - zdjęcie nr 2
835772 - zdjęcie nr 3
835772 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

2 027,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?