Logo

Dom na sprzedaż, 143,00 m², oferta nr 39394

2 250 000 zł

15 734 zł /m²

Rata 10 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 143 m², Bibice

Bibice

Dom 143,00 m², oferta nr , 39394, Bibice
39394 - zdjęcie nr 0
39394 - zdjęcie nr 1
39394 - zdjęcie nr 2
39394 - zdjęcie nr 3
39394 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 143 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

143,00 m²

Powierzchnia działki:

870,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?