Logo

Dom na sprzedaż, 180,00 m², oferta nr BS4-DS-314043-10

1 200 000 zł

6 667 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabierzów, Akacjowa

Dom 180,00 m², oferta nr , BS4-DS-314043-10, Zabierzów, Akacjowa
BS4-DS-314043-10 - zdjęcie nr 0
BS4-DS-314043-10 - zdjęcie nr 1
BS4-DS-314043-10 - zdjęcie nr 2
BS4-DS-314043-10 - zdjęcie nr 3
BS4-DS-314043-10 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 180 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

180,00 m²

Powierzchnia działki:

600,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1980

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?