Logo

Biuro na sprzedaż, 135,00 m², oferta nr 43124

2 799 000 zł

20 733 zł /m²

Rata 13 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Fabryczna, Klecińska

Biuro 135,00 m², oferta nr , 43124, Wrocław, Fabryczna, Klecińska
43124 - zdjęcie nr 0
43124 - zdjęcie nr 1
43124 - zdjęcie nr 2
43124 - zdjęcie nr 3
43124 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 135 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

20 733 zł

Powierzchnia:

135,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą