Logo

Biuro do wynajęcia, 98,00 m², oferta nr 34/8647/OLW

6 076 zł

62 zł /m²

Rata 28 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Immobi

Warszawa, Białołęka, Modlińska

Biuro 98,00 m², oferta nr , 34/8647/OLW, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Modlińska
34/8647/OLW - zdjęcie nr 0
34/8647/OLW - zdjęcie nr 1
34/8647/OLW - zdjęcie nr 2
34/8647/OLW - zdjęcie nr 3
34/8647/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

62 zł

Powierzchnia:

98,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą