Logo

Biuro do wynajęcia, 154,10 m², oferta nr 233/7393/OLW

7 705 zł

50 zł /m²

Rata 36 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów

Biuro 154,10 m², oferta nr , 233/7393/OLW, Rzeszów
233/7393/OLW - zdjęcie nr 0
233/7393/OLW - zdjęcie nr 3
Lokalizacja biura 154.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

154,10 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą