Logo

Biuro na sprzedaż, 104,00 m², oferta nr OR016315

2 444 000 zł

23 500 zł /m²

Rata 11 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Orfin Nieruchomości

Gdynia, Śródmieście, Plac Kaszubski

Biuro 104,00 m², oferta nr , OR016315, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, Plac Kaszubski
Lokalizacja biura 104 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

23 500 zł

Powierzchnia:

104,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą