Logo

Nowy apartament, 49,93 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 6

906 230 zł

18 150 zł /m²

Rata 4 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piaseczno, ul. Świętojańska 22D

2 pokoje, apartament 49,93 m², piętro 2, oferta nr 6, CLASSY Świętojańska, Piaseczno, ul. Świętojańska 22D
CLASSY Świętojańska - zdjęcie nr 0
CLASSY Świętojańska - zdjęcie nr 1
CLASSY Świętojańska - zdjęcie nr 2
CLASSY Świętojańska - zdjęcie nr 3
CLASSY Świętojańska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 49.93 m², 6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,93 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,30 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę