zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

Deweloper PB Konstanty Strus buduje osiedla mieszkaniowe oraz powierzchnie komercyjne na terenie Warszawy, Siedlec, Białegostoku i Zgierza.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa, Zgierz

Opis firmy - Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

Jesteśmy firmą rodzinną z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy blisko pięćdziesiąt inwestycji. Osiągnięcie tego stało się możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji, z którą tworzymy.

Budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i inwestują w przyszłość.

Nasza działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Siedlcach w 1991 r., gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, realizujemy także obiekty o charakterze komercyjnym, takie jak galerie handlowe.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że od 2000 roku jesteśmy obecni w Warszawie i nadal rozszerzamy ofertę na takie miasta jak Gdynia, Białystok czy Zgierz.

Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny: od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

185 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: