Żagiel Dom sp. z o.o.

Lublin, ul. Gęsia 31/1
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja
105 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Lublin

Budujemy przestronne i funkcjonalne mieszkania, które nasi Klienci adaptują zgodnie ze swoimi marzeniami i potrzebami.
Nasze osiedla mieszkaniowe to nowoczesne inwestycje, które są ładne, estetyczne, funkcjonalne oraz odpowiadają na potrzeby przyszłych mieszkańców, związane z codziennym rytmem życia. Od blisko 25 lat zajmujemy się budową mieszkań, lokali użytkowych oraz budynków usługowych. Obecnie nasze projekty realizujemy w Lublinie, Puławach i Biłgoraju.

Mieszkaj tam, gdzie jest pięknie!
Budujemy dobrze skomunikowane osiedla, gdzie żyje się wygodnie i wszystko, co niezbędne, jest w zasięgu ręki.
Już na etapie planowania naszych inwestycji stawiamy na komfort życia codziennego naszych Klientów oraz możliwość łatwej organizacji ich czasu wolnego. Budynki na naszych osiedlach oraz towarzysząca im infrastruktura są estetyczne i zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Dbamy o dostęp do terenów zielonych, które zapewniają bliższy kontakt z naturą oraz o małą architekturę, która umila sąsiedzkie relacje.

Wybierz swoją przestrzeń i zrealizuj marzenie
Wygoda, funkcjonalność i praktyczne rozwiązania – tym kierujemy się, kiedy planujemy nasze inwestycje. Dbamy o odpowiednie odległości między budynkami, żeby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i swobodę cieszenia się swoją prywatnością. Oferujemy mieszkania o różnym metrażu – od około 30 m kw. do ponad 100 m kw. Na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie biur sprzedaży jest możliwość zobaczenia projektu każdego mieszkania wraz z przykładową wizualizacją.

Deweloper godny zaufania
Używamy tylko najlepszych materiałów budowlanych i gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy stałą cenę zakupu – co oznacza, że Klient nie musi się obawiać dodatkowych kosztów, pojawiających się w trakcie realizacji budowy. W oferowanej cenie mieszkania zawarta jest dodatkowo współwłasność gruntu. Żagiel Dom zapewnia solidną realizację inwestycji.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Lublin
Wybrane filtry:
Wojciechowska Square		, nowe mieszkania, Żagiel Dom sp. z o.o., ul. Wojciechowska 40, Konstantynów, Lublin Oferta szczegóły link
nowość
ceny od 338 910 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Żagiel Dom sp. z o.o.
Lublin, ul. Gęsia 31/1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę