+2
Nowe mieszkanie, 63,71 m², 3 pokoje, parter, oferta nr WA1/I/02
700 173 zł
10 990 zł /m²
Rata 3 276 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Waniliowa
Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Waniliowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,71 m²
Piętro:
parter
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (104,83 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę