Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 105965

650 000 zł

12 264 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Mańkowska

2 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 1, oferta nr , 105965, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Mańkowska
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę