Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 60,00 m², oferta nr 3061/3186/OLW

5 000 zł

83 zł /m²

Rata 23 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy do wynajęcia 60 m², Parkowa, Kartuzy

Kartuzy, Parkowa

Lokal użytkowy 60,00 m², oferta nr , 3061/3186/OLW, Kartuzy, Parkowa
3061/3186/OLW - zdjęcie nr 0
3061/3186/OLW - zdjęcie nr 1
3061/3186/OLW - zdjęcie nr 2
3061/3186/OLW - zdjęcie nr 3
3061/3186/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

83 zł

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą