zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zora Wilanów Sp. z o.o.

Zora Wilanów to firma deweloperska realizująca inwestycję mieszkaniową w Warszawie w Wilanowie.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Zora Wilanów

Zora Wilanów Sp. z o. o. jest spółką celową powołaną przez White Stone Development do realizacji budynku mieszkalnego Zora Wilanów położonego u zbiegu ulic Teodorowicza i Herbu Szreniawa na warszawskim Wilanowie. Wilanów jest jedną z najbardziej wyjątkowych i prestiżowych dzielnic Warszawy. Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że jest to miejsce dla osób ceniących sobie wysoki komfort życia i możliwość rekreacji.

Spółka White Stone Development jest obecna w branży usług deweloperskich od kilkunastu lat.  Jej cechami charakterystycznymi są świeże podejście, innowacyjność i pełny profesjonalizm. Łącznie firma oddała do użytku ponad 1100 mieszkań i 78 000 m² powierzchni biurowej realizując 41 budynków mieszkalnych i 8 obiektów komercyjnych.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta, do życia został powołany niezależny i bezpłatny Dział Kredytowy, gdzie klienci mogą zaczerpnąć porady doradców oraz zaznajomić się
z możliwościami finansowania zakupu mieszkania. Zapewniona przejrzystość ofert sprawia, że wszelkie wątpliwości zostają rozwiane, a nasuwające się klientom pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

 

 

Zora Wilanów - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

88 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: