zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WSM Ochota

WSM Ochota wydzieliła się w 1970 r. w związku z dynamicznym rozwojem budownictwa spółdzielczego i koniecznością usprawnienia zarządzania.

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • spółdzielnia mieszkaniowa
  • Warszawa

Opis firmy - WSM Ochota

Macierzystą jednostką, z której w 1970 roku wydzieliła się WSM Ochota była, założona w 1921 roku, Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Było to związane z dynamicznym rozwojem budownictwa spółdzielczego i koniecznością usprawnienia zarządzania często bardzo oddalonymi od siebie zasobami mieszkaniowymi.

Obecnie Spółdzielnia prowadzi, w miarę posiadanych środków finansowych, prace termomodernizacyjne w budynkach, wymianę stolarki okiennej, docieplanie ścian i stropów, wymiany instalacji gazowych i sanitarnych. Od kilku lat spółdzielnia działa w oparciu o przyjęty przez Zebranie Przedstawicieli pięcioletni plan remontów i dociepleń. Pozwala to na bardziej racjonalne wydawanie pozyskiwanych środków i sukcesywne zmniejszanie kosztów utrzymania. Został również opracowany plan zagospodarowywania pozostających w zasobach spółdzielni wolnych terenów, gdzie w latach następnych będzie można realizować kolejne inwestycje.