Dom Development
x
Data artykułu:

Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań to I kwartał 2021 roku

2019-06-11

Euro Styl S.A., gdańska spółka z Grupy Dom Development S.A., rozpoczęła budowę kolejnej części cieszącej się popularnością inwestycji - Osiedla przy Błoniach w Rumi Janowie przy ul. Błoń Janowskich. W ramach drugiej części I etapu osiedla w sprzedaży znajdą się 64 mieszkania. Niska, 3-piętrowa, zabudowa budynków harmonijnie wkomponowuje się w otaczającą osiedle zieleń, a sąsiedztwo powstającego Parku Miejskiego Błoń Janowskich sprawi, że będzie to doskonałe miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań to I kwartał 2021 roku.


2017-06-26

Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania? A może po prostu interesują cię nowinki na rynku nieruchomości? Zobacz, z jakich programów możesz skorzystać i poznaj garść statystyk dotyczących boomu mieszkaniowego.


Zawarta przedwstępna umowa sprzedaży

2017-05-18

Dom Development S.A., największy deweloper w Warszawie i wiodący deweloper na polskim rynku, 17 maja br. zawarł z Forum IV funduszem inwestycyjnym zamkniętym z siedzibą w Krakowie przedwstępną umowę sprzedaży, zgodnie z którą Forum zobowiązało się do sprzedaży Spółce 100% akcji w Euro Styl S.A. z siedzibą w Gdańsku oraz 100% udziałów w kapitale zakładowym Euro Styl Development sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. W wyniku Transakcji Dom Development S.A. uzyska pełną kontrolę nad Grupą Kapitałową Euro Styl S.A.


Nowe mieszkania Dom Development na Mokotowie

2015-11-30

Powstający na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej 2, Dom Pod Zegarem zwraca na siebie uwagę nowoczesną i niebanalną architekturą.


DOM DEVELOPMENT NA TARGACH MIESZKANIOWYCH

2015-10-06

W dniach 10-11 października 2015 w Pałacu Kultury i Nauki, odbędą się Warszawskie Targi Mieszkaniowe DOM 2015. Sponsorem targów jest firma Dom Development S.A.


Szeroki wachlarz metraży mieszkań w inwestycji Studio Mokotów

2015-09-06
Studio Mokotów to inwestycja powstająca w odległości 10 minut od śródmieścia Warszawy. Cztery budynki należące do osiedla usytuowane będą przy ulicy Garażowej na Mokotowie.

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu

2015-03-02
Ubiegły rok był bardzo dobry zarówno dla deweloperów, jak i kupujących – sprzedaż mieszkań osiągnęła wyniki z rekordowych lat przed spowolnieniem gospodarczym. Dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie, młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”. Osoby, które planują zakup wymarzonego mieszkania lub domu już tej wiosny swoje poszukiwania mogą rozpocząć na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl

Targi mieszkaniowe w Warszawie

2015-02-09
Ubiegły rok był bardzo dobry zarówno dla deweloperów, jak i kupujących – sprzedaż mieszkań osiągnęła wyniki z rekordowych lat przed spowolnieniem gospodarczym. Dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie, młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”. Osoby, które planują zakup wymarzonego mieszkania lub domu już tej wiosny swoje poszukiwania mogą rozpocząć na pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

Dom Development: mieszkania na Pradze Południe

2014-08-11
Nowa oferta mieszkaniowa Dom Development na Gocławiu to projekt wyjątkowy pod względem położenia. Budynki z kaskadowymi tarasami zapewniają widok na panoramę położonego w sąsiedztwie jeziora Gocławskiego. Sąsiadujące tereny zielone zapewniają szybki dostęp do rekreacji i wypoczynku.

Dom Development: mieszkania na Tarchominie

2014-06-02
Firma deweloperska Dom Development S.A., znana ze swoich projektów w Warszawie i we Wrocławiu rozpoczęła sprzedaż najnowszego osiedla - Palladium. Inwestycja inspirowana jest sztuką filmową, zlokalizowana przy ulicy nazwanej imieniem sławnej przedwojennej aktorki – Elżbiety Barszczewskiej. Sąsiadujące ulice także noszą nazwy gwiazd np. Hanki Ordonówny lub Mieczysławy Ćwiklińskiej.

Kameralne domy w Ożarowie Mazowieckim

2013-11-18
Firma Kreator Dom Development realizuje w Ożarowie Mazowieckim j inwestycję Chabrowy Zakątek. Przy ulicy Partyzantów i Wiejskie w trzech etapach powstanie 88 kameralnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Mieszkania na osiedlu Żoliborz Artystyczny przy Powązkowskiej

2013-08-28
Firma deweloperska Dom Development, znana ze swoich inwestycji głównie w Warszawie, rozpoczęła budowę i sprzedaż najnowszego projektu noszącego nazwę Żoliborz Artystyczny. Nazwy ulic, bulwarów, pasaży i kolonii znajdujących się na osiedlu będą pochodziły od nazwisk artystów związanych z tą dzielnicą, osób które tam mieszkały i tworzyły m.in. Czesław Niemen, Jerzy Kawalerowicz, Zbigniew Zapasiewicz, Andrzej Kurylewicz, Janusz Morgenstern i Kalina Jędrusik.

Ilość sprzedanych mieszkań dewelopera

2013-08-22
Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, sprzedał w I półroczu 2013 roku 725 mieszkań netto, wobec 741 rok wcześniej. W samym II kwartale spółka sprzedała 386 mieszkań netto, co jest najwyższą sprzedażą od sześciu...

Dom Development: Kolejny etap osiedla na Targówku

2013-07-15
Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, przekazuje kolejny etap osiedla Wilno – Kwartał Uniwersytecki. Osiedle usytuowane jest przy ul. Bukowieckiej 37, w sąsiedztwie ul. Klukowskiej na warszawskim Targówku Elsnerowie, w bliskim sąsiedztwie Zacisza.

Dom Development: nowe mieszkania na Krzykach

2013-07-01
Dom Development SA, wiodący deweloper na polskim rynku mieszkaniowym, przekazuje II etap inwestycji Oaza we Wrocławiu, usytuowanej przy ul. Pięknej, w pełnej zieleni, prestiżowej dzielnicy Krzyki, w pobliżu centrum miasta. Inwestycja ma jeden z największych, wewnętrznych dziedzińców we Wrocławiu.

Osiedle Wilno z przystankiem kolejowym na Zaciszu

2013-06-19
19 czerwca 2013 r., Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, uroczyście przekazał spółce PKP Polskie Linie Kolejowe SA przystanek kolejowy Warszawa Zacisze-Wilno, który jest zlokalizowany tuż przy budowanym przez firmę osiedlu Wilno, na warszawskim Targówku Elsnerowie w bliskim sąsiedztwie Zacisza. Przystanek został uruchomiony 9 czerwca tego roku. Zgodnie z decyzją Rady Warszawy, nowy przystanek kolejowy Warszawa Zacisze-Wilno znajduje się pierwszej strefie biletowej.

Dobra sprzedaż mieszkań dewelopera w Warszawie

2013-03-05
Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, pomimo trudnej sytuacji na rynku oraz małej oferty mieszkań w Rodzinie na Swoim, sprzedał w 2012 roku łącznie 1 436 mieszkań netto, wobec 1 735 rok wcześniej.

Dopłaty do kredytów od Dom Development

2012-11-19
Dopłacanie do rat, kredytowanie zakupu mieszkań, system płatności 10/90 – tak firmy przyciągają klientów do biur.

Kupując mieszkanie dopłacisz za garaż

2012-11-06
Decydując się na mieszkanie od dewelopera, nierzadko trzeba też wykupić garaż. Ceny miejsc postojowych wahają się od 20 do 40 tys. zł. Można je negocjować

Osiedle Oaza na Krzykach

2012-10-29
Osiedle Oaza to pierwsza inwestycja Dom Development S.A. we Wrocławiu. Powstaje ona w zielonej dzielnicy Krzyki przy ulicy Nyskiej 70.