zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przedsiębiorstwo TYNKBUD-1 sp. z o.o.

TYNKBUD1 to warszawska firma deweloperska. Sprawdź aktualną ofertę i wszystkie inwestycje na stronie dewelopera.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Przedsiębiorstwo TYNKBUD-1

Założona w 1993 roku spółka Tynkbud1 specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy. Spółka skupia się przede wszystkim na wykonywaniu osiedli mieszkaniowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Na przestrzeni lat deweloper oddał do użytku blisko 4000 lokali. Każdy etap realizacji projektu inwestycyjnego Tynkbud1 przeprowadza we własnym zakresie – począwszy od zakupu gruntu pod zabudowę, po wręczenie kluczy do mieszkania swoim klientom. Chcąc upewnić się, że miejsce, w którym mają zamieszkać przyszli lokatorzy spełni ich oczekiwania, firma poświęca dużo uwagi kwestii standardu wykończenia wnętrz i funkcjonalności przestrzeni.

W sumie spółka wybudowała ponad 60 obiektów do których należą inwestycje np.: Bajońska 11, Płowiecka 51, Naddnieprzańska 30, Wyścigowa 8, Św. Stanisława 6, Pełczyńskiego 17a.

Profesjonalizm dewelopera i wysoka jakość oferowanych usług jest potwierdzona przyznanym i odnawianym Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością, a zachowywana płynność finansowa świadczy o dobrej i stabilnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Tynkbud1 jest członkiem PZFD.

Przedsiębiorstwo TYNKBUD-1 - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

11 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11139 osób