zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Twoje Miejsce

Kreowanie unikalnych miejsc oraz rzeczy to nasza pasja. Zajmujemy się budowaniem, projektowaniem oraz tworzeniem: nieruchomości, wnętrz, mebli oraz ogrodów. Wszystkie obszary naszej działalności...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Kościelisko

Opis firmy - Twoje Miejsce

Kreowanie unikalnych miejsc oraz rzeczy to nasza pasja. Zajmujemy się budowaniem, projektowaniem oraz tworzeniem: nieruchomości, wnętrz, mebli oraz ogrodów. Wszystkie obszary naszej działalności łączy jedno: chęć tworzenia dla naszych Klientów wyjątkowych miejsc. Jesteśmy tradycyjną rodzinną firmą, dlatego doskonale rozumiemy się i uzupełniamy na każdym etapie współpracy.
 
Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy kompleksowo. Od projektu do realizacji. Współpracujemy z profesjonalistami z wielu branż oraz dysponujemy najwyższej jakości sprzętem. Pracujemy na terenie Polski i całej Europy.

Naszą mocną stroną są dobre pomysły. Doradzamy rozwiązania, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Urzeczywistniamy Twoje marzenia o wyjątkowym miejscu!
Wszystko zaczyna się od rozmowy…

Zacznijmy od rozmowy o Twoim wymarzonym Miejscu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby doradzić się w kwestiach związanych z:
  • projektowaniem i zakładanie ogrodów,
  • aranżacją wnętrz i wykonywaniem mebli drewnianych,
  • wynajmem apartamentów,
  • zakupem nieruchomości.