zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

TS Rezydent

TS Rezydent to deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym w Sianożętach. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje powodzenie realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Sprawdź naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • zarządca nieruchomości
  • mieszkania
Kontakt

Opis firmy - TS Rezydent

TS REZYDENT to Polska firma działająca i zarządzająca na rynku inwestycyjnym. Nasza firma oferuje zarówno klientom jak i inwestorom 360 stopniową obsługę.

Obecnie TS REZYDENT skupia się na tworzeniu stylowych apartamentów nad morzem Bałtyckim w urokliwej miejscowości Sianożęty w bliskiej odległości od Kołobrzegu. Nasza lokalizacja jest jedną z najatrakcyjniejszych, gdyż apartamentowce znajdują się przy samym morzu!

TS REZYDENT sprawuje pełną opiekę nad Kompleksem znajdującym się nad morzem, który widnieje pod nazwą Family Hotel Dominikana, ale również koordynuje działania w Wielkopolsce, gdzie zainwestował ogromne fundusze na ratowanie zabytku – Pałacu w Tarcach. Obiekt ten został zrewitalizowany i teraz oferuje usługi na najwyższym poziomie w formie przyjęć i eventów firmowych. Obiekt nazwany “perłą ukrytą wśród lasów”.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: