zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Toroo Development Sp. z o.o. Grupa SP Invest

Toroo Development jest spółką wywodzącą się z Grupy Kapitałowej SP Invest powołaną w celu realizacji inwestycji mieszkaniowej na warszawskim Grochowie.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa

Opis firmy - Toroo Development

Toroo Development Sp. z o.o. jest spółka celowa powstałą dla realizacji inwestycji położonej w Warszawie przy ulicy Igańskiej 19. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej SP Invest. SP Invest jest spółką zrzeszającą takie firmy jak InterConstruction i Czarnołęcka 24 Sp. z o.o. Krypska Sp. z o.o.

Krypska Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk na lini Klient-Deweloper oraz Katalog Zasad Umowy Deweloperskiej.

Udziałowcy i zarząd posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i realizacji inwestycji deweloperskich, co zapewnia wysoki poziom realizacji inwestycji zarówno pod względem budowlanym jak i formalno-prawnym.