zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Reklamuj Dom

Reklamuj Dom to agencja nieruchomości pośrednicząca w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali i innych. Sprawdź naszą ofertę!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Zamość

Opis firmy - Reklamuj Dom

Jesteśmy biurem reklamy nieruchomości, które na pierwszym miejscu stawia potrzeby klienta. Do każdej nieruchomości podchodzimy w indywidualny sposób, starając się dostosować nasze usługi do konkretnych potrzeb każdego z klientów.

Mottem naszej firmy są słowa Paolo Bulgari „Reklama jest droga, brak reklamy jeszcze droższy”.

Wiemy, jak ważna jest kampania reklamowa, dlatego też, stawiamy przede wszystkim na taki rodzaj reklamy, który znacznie skróci czas od momentu wystawnie reklamy do zawarcia transakcji.

Dla Nas najważniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Oferujemy skuteczną reklamę nieruchomości w jednym miejscu, a nasz młody, profesjonalny i dynamiczny zespół zadba o potrzeby każdego klienta. Naszym celem jest pomoc właścicielom nieruchomości, ale także tym, którzy wciąż poszukują idealnego miejsca do wynajmu bądź kupna.

Nie jesteśmy biurem nieruchomości, współpracujemy bezpośrednio z klientem i nie pobieramy prowizji od transakcji. To właściciel nieruchomości podejmuje wszystkie decyzje i kontaktuje się z zainteresowanymi klientami.

Nasza firma dokłada wszelkich starań i dba o to, by jakość wykonywanych przez nas usług była jak najwyższa.
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11578 osób