zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa to spółdzielnia mieszkaniowa z Bydgoszczy. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • spółdzielnia mieszkaniowa
  • Bydgoszcz

Opis firmy - Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa od 24 lat funkcjonuje na bydgoskim rynku nieruchomości. Od lat pozyskiwane są atrakcyjne pod względem lokalizacji tereny pod budownictwo mieszkaniowe. Pozwoliło to na wybudowanie 61 budynków i jednego kompleksu garaży.

Nasze zasoby znajdują się w trzech dzielnicach Bydgoszczy:

  • Fordon
  • Śródmieście – Szwederowo
  • Górzyskowo

Budynki budowane są w technologii tradycyjnej wyposażone w instalację centralnego ogrzewania, instalację zimnej i ciepłej wody, instalację kanalizacyjną, elektryczną, gazową, instalację ochrony od porażeń, instalację telefoniczną, domofonową, internetową i telewizji kablowej. Większość budynków ma wbudowane garaże lub wielostanowiskowy parking podziemny.

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Bydgoszczy

ul. Leśna 4, Leśne, Bydgoszcz
Leśna 4
zapytaj o cenę ›
2-3 pok.
45,45-73,25
Leśna 4 - Mieszkania na sprzedaż. W ofercie dostępnych jest 6 lokali o powierzchniach od 45,45 do 73,25 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Osiedle realizuje deweloper Red Co., termin realizacji planowany jest na II kwartał 2020. W budynku powstanie 30 mieszkań, w tym spełniające warunki programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Leśna 4. W sąsiedztwie inwestycji Leśna 4 znajduje się liceum, apteka, bankomat, jezioro. Budynek będzie miał 3 piętra.
Aktualizacja: 2019-09-11
Deweloper Red Co.
ul. Powstańców Warszawy 4, Zawisza, Bydgoszcz
Osiedle Impresja
zapytaj o cenę ›
4 pok.
70,37-80,21
Osiedle Impresja - Mieszkania na sprzedaż. Projekt zrealizował deweloper Red Co.. Dla wygody mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Aktualnie dostępnych jest 5 lokali o powierzchniach od 70,37 do 80,21 mkw. Na osiedlu powstało 225 mieszkań, w tym spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych. W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Impresja znajduje się apteka, bankomat, przychodnia, market. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Powstańców Warszawy 4.
Aktualizacja: 2019-08-19
Deweloper Red Co.
ul. Wrocławska 5, Wilczak, Bydgoszcz
Przy IV Śluzie
zapytaj o cenę ›
1-7 pok.
34,80-150,78
Przy IV Śluzie - W sprzedaży mieszkania na Wilczaku w Bydgoszczy. W ofercie dostępnych jest 41 mieszkań o powierzchniach 34,80 - 150,78 m². W sąsiedztwie inwestycji Przy IV Śluzie znajduje się rzeka, szkoła wyższa, bankomat, szkoła podstawowa. Osiedle realizuje firma Red Co., termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 107 lokali. Inwestycja położona jest pod adresem ul. Wrocławska 5.
Aktualizacja: 2019-09-11
Deweloper Red Co.
ul. Jana Pestalozziego, Skrzetusko, Bydgoszcz
Osiedle Paryskie
zapytaj o cenę ›
3-4 pok.
69,46-109,87
Osiedle Paryskie - W sprzedaży mieszkania na Skrzetusku w Bydgoszczy. W ofercie dostępnych jest 13 mieszkań o powierzchniach 69,46 - 109,87 m². W sąsiedztwie inwestycji Osiedle Paryskie dostępne są apteka, przychodnia, szpital, park. Na osiedlu powstało 70 lokali, w tym spełniające warunki programu dopłat MdM. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jana Pestalozziego. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Budynek liczy 5 pięter. Projekt wybudowała firma Budlex sp. z o.o..
Aktualizacja: 2019-08-29
Deweloper Budlex sp. z o.o.
ul. Filtrowa, Czyżkówko, Bydgoszcz
Tęczowe Osiedle F-7
zapytaj o cenę ›
2-5 pok.
52,51-89,04
Tęczowe Osiedle F-7 - Mieszkania na sprzedaż. W pobliżu inwestycji Tęczowe Osiedle F-7 znajduje się basen, bankomat, las, dworzec kolejowy. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano plac zabaw, windę. Inwestycja położona jest przy ul. Filtrowa. Budynek będzie liczył 4 piętra. Inwestycję realizuje deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM, termin oddania planowany jest na IV kwartał 2020. W budynku powstanie 55 lokali. Aktualnie dostępnych jest 16 lokali o metrażach od 52,51 do 89,04 mkw.
Aktualizacja: 2019-09-11
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 17 692 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.