zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polecamy

Zona Design Luberda s.j.

wykończenia wnętrz

30-418, Kraków, ul. Zakopiańska 58

Kontakt
Kontaktując się z oferentem powołaj się na portal tabelaofert.pl.
W ten sposób przyczynisz się do rozwoju portalu.
Prosimy o to i dziękujemy.

O oferencie

Sklep ZONA –design.pl powstał przy współpracy osób, które są miłośnikami designu. Jest to nowocześnie zorganizowane przedsiębiorstwo zajmujące się handlem detalicznym meblami i artykułami, wpisującymi się w aktualne trendy designu wnętrz. Stworzenie sklepu miało na celu wyjście naprzeciw klientom, którzy są pasjonatami wyszukanych i niebanalnych przedmiotów. Kładziemy nacisk na piękno, wygodę i ekscentryczność stylu.

Nasza oferta jest bogata w kontrastowe przyciągające wzrok „kreacje”. Asortyment sklepu jest wszechstronny i funkcjonalny, jednocześnie pozwala na nieograniczoną zabawę formą i kolorem.

Z myślą o naszych klientach, stworzyliśmy sklep internetowy, w którym proponujemy szeroki wachlarz produktów, jednak dla niezdecydowanych zapraszamy do Showroomu w Krakowie, gdzie na powierzchni 450mmożna zaczerpnąć inspiracji, jak również skorzystać z porady naszego wykwalifikowanego personelu, który chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.