zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polecamy

Stylhen Home Lovers

sklep

Warszawa 01-066, ul. Burakowska 4a

Kontakt
Kontaktując się z oferentem powołaj się na portal tabelaofert.pl.
W ten sposób przyczynisz się do rozwoju portalu.
Prosimy o to i dziękujemy.

O oferencie

STYLHEN to idea wyrosła z poszanowania tradycji, z pokory wobec natury, z miłości do tworzenia i potrzeby radosnej kreacji. To meble zmienne jak Ty. Niezależnie czy jesteś miłośnikiem prostych form i surowych materiałów, koneserem elegancji i wielkomiejskiego szyku czy marzycielem poszukującym barw i kolorów, jeśli masz w sobie radość poznawania, szukasz niestandardowych rozwiązań, niebanalnych form i i indywidualnego stylu, witamy Cię w progu Twojego Domu.

 

HOMELOVERS to CONCEPT STORE, czyli miejsce z pomysłami, kładące nacisk na styl i komfort oferowanych produktów, na jakość i różnorodność oferty oraz kompleksowość usług dodatkowych. Jesteśmy dystrybutorem różnorodnej gamy produktów wyposażenia wnętrz polskich i zagranicznych marek, w tym produktów marek luksusowych. Nasza bogata oferta pozwala na zaspokojenie oczekiwań zarówno poszukiwaczy nowoczesnej, ponadczasowej elegancji jak i zwolenników rozwiązań ekstrawaganckich, unikatowych, oryginalnych, wyłamujących się z głównych trendów.

Jesteśmy dystrybutorem różnorodnej gamy produktów wyposażenia wnętrz polskich i zagranicznych marek, w tym produktów marek luksusowych. Nasza bogata oferta pozwala na zaspokojenie oczekiwań zarówno poszukiwaczy nowoczesnej, ponadczasowej elegancji jak i zwolenników rozwiązań ekstrawaganckich, unikatowych, oryginalnych, wyłamujących się z głównych trendów.