zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polecamy

Hola Monika Bronikowska

wykończenia wnętrz

01-756, Warszawa, ul. Przasnyska 4 lok. 1

Kontakt
Kontaktując się z oferentem powołaj się na portal tabelaofert.pl.
W ten sposób przyczynisz się do rozwoju portalu.
Prosimy o to i dziękujemy.

O oferencie

HOLA Design to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Na swoim koncie ma setki zrealizowanych projektów oraz możemy pochwalić się członkostwem w prestiżowych międzynarodowych organizacjach branżowych. Zespół pracowni tworzą doświadczeni projektanci posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie co gwarantuje skuteczność w działaniu.

Oferujemy obsługę nie tylko w fazie projektowej ale również realizacyjnej. Opierając się na posiadanym doświadczeniu i grupie sprawdzonych kooperantów oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarówno aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego jak również w zakresie implementacji własnych pomysłów projektowych, obsługi wykonawczej inwestycji i dostarczania materiałów oraz produkcji i dostaw elementów na indywidualne zamówienie, w tym mebli.

Łącząc profesjonalne podejście z dbałością o jakość proponowanych rozwiązań na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta nasz zespół projektowy tworzy przestrzenie o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu służące potrzebom użytkowników.

Dobry projekt jest niezbędnym elementem do stworzenia wnętrza mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy. Jeśli oczekujesz profesjonalnej, kompleksowej obsługi zapraszamy do kontaktu.