zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PENTHAUS

PENTHAUS jest firmą specjalizującą się w pośrednictwie w sprzedaży i kupnie apartamentów. Teren działania firmy obejmuje - Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście oraz okolice. Posiadamy...
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania
  • Kołobrzeg
Kontakt

Opis firmy - PENTHAUS

PENTHAUS jest firmą specjalizującą się w pośrednictwie w sprzedaży i kupnie apartamentów. Teren działania firmy obejmuje - Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście oraz okolice. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi rynku nieruchomości. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Cechuje nas profesjonalizm, zaangażowanie oraz konsekwencja w dążeniu do celu.

W Penthaus działamy skutecznie i dynamicznie, w oparciu o wypracowane standardy pracy, nowoczesne narzędzia marketingowe oraz doświadczenie w pośrednictwie w sprzedaży i kupnie apartamentów nad morzem. Priorytetem firmy jest pełna satysfakcja oraz zadowolenie wszystkich Klientów korzystających z naszych usług. Jesteśmy z Państwem od samego początku, aż do końca finalizacji transakcji, upewniając się, że cały proces sprzedaży lub zakupu apartamentu przebiega zgodnie z planem oraz przyjętymi zasadami. Nadrzędnym celem firmy, jest przede wszystkim, maksymalizacja Państwa bezpieczeństwa oraz minimalizacja ryzyka związanego ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby fizyczne oraz firmy zainteresowane sprzedażą lub zakupem apartamentu nad morzem.

Nasza oferta

6 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: