zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ostatnie mieszkanie w Boboli 3A

Fadbet buduje na Starosielcach

Ilona Dańczuk-Wrona

Tabelaofert.pl
2012-11-20

Budynek mieszkalny położony przy ul. Św. A. Boboli 3A w Białymstoku (Starosielce Płd) to zrealizowana inwestycja firmy FADBET S.A. Spośród 50 mieszkań o różnorodnej powierzchni w sprzedaży pozostał ostatni lokal o metrażu 101,87 mkw.

 

 fadbet baboli 3A białystok

Obejrzyj rzut ostatniego mieszkania w inwestycji

 

Trzykondygnacyjny budynek składa się z czterech połączonych ze sobą brył, przekrytych dachem wielospadowym. Trzecia kondygnacja połączona jest wewnątrz-lokalowymi schodami z antresolą (15 mieszkań dwupoziomowych). Mieszkania dwupoziomowe posiadają taras użytkowy, dostępny z poziomu antresoli. Mieszkania na poziomie przyziemia, II kondygnacji i III kondygnacji posiadają loggie lub balkoniki.

 

Obecnie w sprzedaży znajduje się ostatnie mieszkanie. Jest to lokal dwupoziomowy o powierzchni 101,87 mkw. (dodatkowo taras o pow. 54,11 mkw.) w cenie 3 300 zł/mkw. brutto. Zakupić można również lokal użytkowy na parterze o pow. 125,38 mkw. w cenie 3 000 zł/mkw. netto.


Od ulicy Szkolnej zlokalizowano zjazd z drogi publicznej, który prowadzi bezpośrednio do garaży usytuowanych w części podziemnej budynku. W podziemiu jest 50 miejsc garażowych wraz z komórkami lokatorskimi. Obok wjazdu do garażu podziemnego usytuowano pochylnie dla niepełnosprawnych z wejściem do w/w garaży.
Od ul. Św. A. Boboli zlokalizowano dwa zjazdy - jeden prowadzi na wewnętrzny dziedziniec z miejscami parkingowymi naziemnymi oraz dojazdem i dojściami do budynku, zaś drugi obsługuje miejsca parkingowe w poziomie terenu.

 

Zobacz pozostałe inwestycje FADBET S.A.

 


Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 17 355 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.