Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85431/6624/OMS

905 000 zł

12 929 zł /m²

Rata 4 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursus, Władysława Hermana

3 pokoje, mieszkanie 70,00 m², piętro 2, oferta nr , 85431/6624/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Władysława Hermana
85431/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85431/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85431/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85431/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85431/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę