Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,70 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 57241/4508/OMS

599 000 zł

22 434 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Śródmieście, Przechodnia

1 pokój, mieszkanie 26,70 m², piętro 4, oferta nr , 57241/4508/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Przechodnia
57241/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57241/4508/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,70 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę