Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,40 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2192/953883

1 100 000 zł

22 727 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Creative Grupa Nieruchomości

Warszawa, Zwycięzców

2 pokoje, mieszkanie 48,40 m², piętro 3, oferta nr , 2192/953883, Warszawa, Zwycięzców
2192/953883 - zdjęcie nr 0
2192/953883 - zdjęcie nr 1
2192/953883 - zdjęcie nr 2
2192/953883 - zdjęcie nr 3
2192/953883 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,40 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę