Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMSONO978

309 000 zł

8 132 zł /m²

Rata 1 446 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Traktorowa

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², parter, oferta nr , SMSONO978, Łódź, Bałuty, Bałuty, Traktorowa
SMSONO978 - zdjęcie nr 0
SMSONO978 - zdjęcie nr 1
SMSONO978 - zdjęcie nr 2
SMSONO978 - zdjęcie nr 3
SMSONO978 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę