Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85546/6624/OMS

780 000 zł

17 333 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursus, Rakietników

2 pokoje, mieszkanie 45,00 m², parter, oferta nr , 85546/6624/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Rakietników
85546/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85546/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85546/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85546/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85546/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę