Obiekt na sprzedaż 1 235,60 m², oferta nr PAN961910

Obiekt z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

12 000 000 zł

Gdynia, Karwiny, Wiczlińska

Powierzchnia:
1 235,60 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
9 712 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Przeznaczenie lokalu
obiekt
Rok budowy
2009
Numer oferty
PAN961910
Data dodania
2023-02-20
Data aktualizacji
2023-05-26

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Oferta obejmuje 2 elementy biurowiec na zagospodarowanej ogrodzonej działce oraz niezabudowaną działkę znajdującą się obok ( jak na zdjęciu)

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w Gdyni, dzielnica Karwiny w bezpośrednim sąsiedztwie węzła łączącego ulicę Chwaszczyńską z obwodnicą Trójmiasta. Położenie to zapewnia bardzo dobrą komunikację samochodową z całym Trójmiastem, lotniskiem i wylotem na autostradę A1. Bezpośrednie sąsiedztwo pętli autobusowej zapewnia łatwy i szybki dojazd do centrum Gdyni oraz stacji kolei miejskiej SKM i kolei regionalnej REG. W otoczeniu tereny o funkcji usługowej, handlowej.

BUDYNEK
Oddany do użytkowania w 2009r i przeznaczony pod usługi (zabudowa usługowa U zgodnie z decyzją -brak MPZP) był wykorzystywany jako biuro ale nadaje się również do prowadzenia wielu innych działalności jak np. gabinetów lekarskich , kancelarii, hotelu itp.
Powierzchnia użytkowa 1235,6 m2 w tym powierzchnia nadziemna na trzech kondygnacjach zajmuje łącznie 812,2 m2, a poziom piwnicy w którym znajduje się hala garażowa oraz pomieszczenia techniczne i magazynowe to 423,4 m2.

Budynek 4 kondygnacyjny wykonany w technologii mieszanej ze szczególną dbałością o trwałość i estetykę oraz wysokie parametry izolacyjne. Elewacja została pokryta panelami elewacyjnymi Alucobond oraz zastosowano aluminiową stolarkę okienną co daje wysoką trwałość oraz estetykę elewacji na wiele lat.
Budynek posiada wentylację mechaniczną wspomaganą przez klimatyzację, a ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia własna kotłownia gazowa.

DZIAŁKI
1) na której posadowiony jest biurowiec o powierzchni 2327m2- płaska, ogrodzona oraz w pełni zagospodarowana z wyłożonymi kostką betonową podjazdami i miejscami parkingowymi. Część biologicznie czynna w pełni zagospodarowana ogrodniczo -trawniki, drzewa, krzewy iglaste.
2) pusta o powierzchni 4008m2 przylegająca do powyższej działki z bezpośrednim dostępem do ul. Wiczlińskiej (nawierzchnia asfaltowa) oraz bezpośrednim dojazdem do obwodnicy (700 m). Działka o kształcie nieregularnym przypominającym wielokąt złożony z dwóch elementów: pierwszego zbliżonego do trapezu o wymiarach ok. 60x100m, a drugiego prostokąta 9x50m sięgacza tworzącego drogę dojazdową do ul. Wiczlińskiej. Ukształtowanie terenu jest zróżnicowane -cześć działki znajduje się na zboczu, a teren opada o ok 8m na długości 100m ze spadkiem w kierunku północno-wschodnim. Teren jest porośnięty samosiejkami drzew i krzewów oraz trawą. Działka nie jest objęta MPZP. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczenie działki zostało określone jako działka pod zabudowę usługową. W pobliżu dostępne przyłącza : prąd, woda, kanalizacja, gaz.

INFORMACJE DODATKOWE:
-łączna ilość miejsc parkingowych 26 w tym 12 w hali garażowej
-wysokość pomieszczeń 305cm
-winda oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych
-reprezentacyjne wejście z recepcją
-wyposażony we wszystkie instalacje związane z funkcjonowaniem biurowca jak sieć komputerowa, instalacja
-przeciwpożarowa , alarmowa , monitoring
-możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni
-ogrzewanie piec gazowy
-główne koszty eksploatacyjne jak gaz, energia, woda zależą od wykorzystania powierzchni biurowca i na dzisiaj można je określić tylko bardzo orientacyjnie 
Pusta działka -na podstawie warunków zabudowy:
-wskaźnik zabudowy w stosunku do powierzchni terenu 0,20
-kondygnacje 4 , wysokość jak budynku przy ul. Wiczlińskiej 9
-dach płaski
-dostępny pełny projekt budynku biurowego z pozwoleniem na budowę 


UWAGA: Podana cena jest ceną netto.
Dostępność od zaraz.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU I OBEJRZENIA TEJ WYJĄTKOWEJ NIERUCHOMOŚCI !

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Media
Media
pokaż/schowaj

prąd, woda

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Budynek: winda

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.
PARTNERZY Nieruchomości
ul. Grunwaldzka 30/32
80-229 Gdańsk

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę