Nowe mieszkania Jastrzębia Góra - rynek pierwotny

Znaleziono 170 ofert
Wyszukuję...
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od Dewelopera

Popyt na mieszkania nie maleje, o czym doskonale wiedzą deweloperzy. Ostatnie dwie dekady to przede wszystkim prężny rozwój nowego budownictwa, które – w zależności od lokalizacji – spełnia wszystkie oczekiwania kupujących. Dlaczego nowe mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Wysokie koszty najmu

W Polsce nie brakuje ofert mieszkań na wynajem – nawet w niewielkim miasteczku można znaleźć lokum spełniające oczekiwania najemcy. Problem tkwi w tym, że czynsz, zysk dla właściciela oraz bieżące opłaty za media stanowią przeważnie pokaźny, comiesięczny wydatek. W takiej sytuacji myślenie wielu osób skłania się ku decyzji o kredycie hipotecznym i zakupie własnego mieszkania.

Obecny system wynajmowania jest dla Polaków mało opłacalny. Średni koszt wynajmu, to często prawie miesięczna pensja. Rodacy wolą przeznaczyć tę kwotę (a najczęściej niższą) na ratę kredytu, którą będą spłacać własne mieszkanie o podobnym standardzie.

Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego idzie coraz lepiej

W ostatnich latach zauważa się znaczny wzrost zainteresowania kredytami hipotecznymi. Polacy chętnie zadłużają się na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, byle tylko zamieszkać we własnej nieruchomości. Obiekty z rynku wtórnego są bardzo popularne i cenione pod wieloma względami. Nabywcy wolą kupić mieszkanie w nowym budownictwie, które znajduje się w doskonałej lokalizacji, jest świetnie skomunikowane z miastem, a w najbliższej okolicy oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową.

Jedyną przeszkodą w zaciągnięciu kredytu jest brak zdolności kredytowej oraz wkładu własnego. Gdyby nie te czynniki, sektor nieruchomości deweloperskich przeżywałby prawdziwy boom.

Co oferują deweloperzy?

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego mają wiele do zaoferowania potencjalnym nabywcom. Obiekty deweloperskie o wysokim standardzie powstają przede wszystkim w dużych miastach. O takich inwestycjach mówi się m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Trójmieście. Na co mogą liczyć kupujący?

Nieruchomości z rynku pierwotnego wyróżniają się szeregiem udogodnień. Bryła obiektu może charakteryzować się niską, kameralną zabudową lub zachęcać do podziwiania widoków z najwyższych pięter. Apartamentowce wyposażane są w tarasy widokowe, które zagospodarowano w duchu ekologicznych deklaracji. Mieszkańcy mogą cieszyć się prywatnym patio, a także systemem inteligentnego zarządzania nieruchomością. To tylko część atrakcji, które deweloperzy serwują przyszłym lokatorom.

Wygoda ma swoją cenę

Nieruchomości w stanie deweloperskim mają praktyczny układ pomieszczeń, który oferuje funkcjonalną przestrzeń. W połączeniu z widokiem na morze czy panoramę miasta tworzy to wyjątkowe miejsce do zamieszkania, na który coraz częściej decydują się młode małżeństwa i rodziny z dziećmi. Mieszkania od dewelopera mają adekwatną do tego cenę, która w wielu przypadkach bywa przeszkodą dla kupujących. Nie oznacza to jednak braku zainteresowania. Wręcz przeciwnie – takie nieruchomości są szybko rezerwowane, o czym świadczą kolejne inwestycje w całej Polsce.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 28 825 osób
UP