zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Norblin Industrial Park sp. z o.o.

Warszawa, ul. Palisadowa 20/22
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 na sprzedaż
9 do wynajęcia

O nas

    Zakres działalności:

  • inwestor
  • lokale użytkowe, magazyny
  • Warszawa
Grupa Kapitałowa Norblin – polski prywatny fundusz inwestycyjny działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, jak również inwestuje w niszowe projekty kapitałowe o wysokiej stopie zwrotu (venture capital), takie jak wypoczynek i rozrywka (entertainment & amusement) czy zagraniczne inwestycje rolne. Oprócz działań wymagających stosowania specjalistycznej wiedzy oraz inżynierii finansowej Grupa Norblin dokonuje klasycznych inwestycji w akcje spółek na giełdzie i poza nią.

Grupę Norblin tworzy obecnie kilkanaście spółek specjalnego przeznaczenia oraz spółek holdingowych. Portfelem inwestycji oraz projektami Grupy Norblin zarządza spółka asset management – Amerlease S.A.

Marka Norblin istnieje na rynku od 200 lat i kojarzona jest z zaufaniem i solidnością. Spółki wchodzące w skład Grupy Norblin prowadziły wcześniej inwestycje w wielu branżach, między innymi w branży finansowej, leasingowej, komputerowej oraz telewizji kablowej.

Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 10 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Norblin Industrial Park Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Palisadowa 20/22

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę