zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mLocum S.A.

mLocum to ogólnopolski deweloper realizujący projekty mieszkaniowe w całej Polsce m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Sprawdź i poznaj ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Kraków, Gdynia, Poznań

Opis firmy - mLocum

mLocum (dawniej BRE.locum) jest firmą deweloperską działającą od 2000 roku, wchodzącą w skład Grupy mBank. Działalnością obejmuje największe miasta Polski w tym Warszawę, Kraków i Wrocław.

Realizując swoje inwestycje firma szczególnie kładzie nacisk na wysokiej klasy materiały oraz jakość wykonania. Ponadczasowa architektura, funkcjonalne rozwiązania oraz dbałość w kreowaniu przestrzeni osiedla są priorytetowymi założeniami projektowymi. Dzięki temu firma kilkakrotnie otrzymała prestiżowe wyróżnienia i nagrody za swoje inwestycje. Ponadto przynależność do PZFD nakłada na dewelopera obowiązek przestrzegania Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach klient-deweloper, a wyróżnienie w postaci Certyfikatu Dewelopera gwarantuje bezpieczeństwo prawno-finansowe niemal każdej inwestycji oraz rzetelność wykonawczą.

 

mLocum - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

103 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: