zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkanie 99,02 m², parter, oferta nr 001.

Mieszkanie z oferty PHU Nik-Mil

Zapytaj o cenę > Zapytaj o kredyt >

ul. Mickiewicza 30, Jelenia Góra

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
99,02 m²
Piętro:
parter
Wys. mieszkania:
4,00 m
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły ofert

Szczegóły ofert

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny (wliczony w cenę)
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska (wliczony w cenę)
Liczba poziomów
1
Data aktualizacji
2022-05-18
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Liczba pięter
- 3
Teren
miejsca parkingowe, ochrona, ogrodzony
Dostępna/całkowita liczba ofert
1 / 39

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Villa Vinci, Jelenia Góra, Mickiewicza 30. To jedyne w swoim rodzaju prestiżowe mieszkania w centrum Jeleniej Góry przy Parku Miejskim na Wzgórzu Kościuszki.

W willowej dzielnicy Jeleniej Góry, przy ulicy Mickiewicza 30, po gruntownej przebudowie, renowacji i adaptacji budynku powstał projekt unikatowy, wyróżniający się na tle typowych projektów deweloperskich. Ponadczasowa architektura, dbałość o detale, jakość użytych materiałów, nowoczesne rozwiązania instalacyjne, mieszkania w wysokim standardzie – to najważniejsze cechy projektu. Projektu Villa Vinci.

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów. Klasyczna architektura, symetryczny układ elewacji, stabilna i trwała konstrukcja budynku – to cechy, które wyróżniają obiekt i świadczą o jego wyjątkowości. Nowoczesne rozwiązania zastosowane podczas realizacji Villi Vinci – ogrzewanie podłogowe, dodatkowe warstwy docieplenia, trzyszybowe okna, elektroniczne sterowanie ciepłem – są gwarantem niespotykanego komfortu mieszkania połączonego z oszczędnością i przyjaznym dla środowiska gospodarowaniem energią. Frontowa elewacja przecięta wyeksponowanymi ryzalitami, rozmieszczenie łukowych okien, czterospadowy i mansardowy dach, bieg granitowych schodów, kute zabytkowe poręcze – w każdym detalu budynku widać niezwykłą harmonię, symetrię i miłe dla oka proporcje. Tak prezentuje się Villa Vinci.

W 2019 roku minęło pół tysiąca lat od śmierci największego artysty, wynalazcy i geniusza w naszych dziejach – Leonarda da Vinci. Dziedzictwo, które pozostawił do dnia dzisiejszego budzi respekt i szacunek. Wszechstronny humanista, doskonałe uosobienie renesansu, malarz i architekt, matematyk i naukowiec, badacz przyrody i pisarz, muzyk i wynalazca, geolog i fizyk. Oprócz genialnych obrazów, do naszych czasów zachowało się kilka tysięcy stronic z notatkami, szkicami wynalazków, urządzeń, instrumentów, budowli, układów geometrycznych i studiów anatomicznych. Sporządzane notatki napisane są pismem lustrzanym, od prawa do lewa, kreślone lewą ręką mistrza. Leonardo malował obrazy, projektował machiny latające, tworzył koncepcje zabudowy tzw. miasta idealnego, projektował instrumenty muzyczne, prowadził studia z ornitologii, optyki, geologii, botaniki, hydrologii i geometrii. Na każdym kroku przekraczał granice swojej epoki, nieustannie zadziwiał sobie współczesnych. Zadziwia i porusza także dziś gdy patrzymy na jego dokonania syntetycznie, odkrywając coraz to nowe osiągnięcia geniusza nazywanego „boską i cudowną zagadką wszechświata”.

Nazwa budynku, nazwy klatek schodowych, złota proporcja w detalach architektonicznych, symetria i równowaga. Aranżacja klatek schodowych, grafiki zdobiące ściany korytarzy. Artystyczna gra słowem, motywem i obrazem. Łączenie symbolu i słowa, grafiki i światła, cegły i kamienia, metalu i drewna, przestrzeni i ciszy, nowoczesności i tradycji. Wszystko to ukłon w kierunku twórczości i dziedzictwa, które pozostawił nam Leonardo da Vinci. To więcej niż mieszkanie. To Villa Vinci.

Opis okolicy
Opis okolicy
pokaż/schowaj

Edukacja: liceum, przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja: przystanek autobusowy
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market, poczta, przychodnia
Przyroda: park, staw
Rozrywka i rekreacja: klub fitness

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Mickiewicza 30
58-500 Jelenia Góra

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Villa Vinci opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualne konto z ofertami mieszkań lub domów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie
Jak to działa?
Otrzymasz wyłącznie oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami
Nie masz aktywnego Smart Fit - dołącz