zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mieszkanie na sprzedaż 52,97 m², piętro 1

Oferta bezpośrednia

51 000 zł Zapytaj o kredyt >

Mglista 6B, Rybnik

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,97 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
963 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2021-09-14
Data aktualizacji
2022-08-06

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na podstawie Postanowienia z dnia 13 stycznia 2021 roku XII GUp 28/21 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika na następujących warunkach:

1.Przedmiotem sprzedaży jest :

a) 1/2 prawa własności nieruchomości lokalowej w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o nr 14 w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Rybniku przy ul. Mglistej 6b o powierzchni użytkowej 52,97 m2, który składa się z: 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Do przedmiotowego lokalu mieszkalnego przynależy piwnica lokatorska. Dla przedmiotowego lokalu mieszkalnego nie założono księgi wieczystej. Cena wywoławcza jest obniżona o 45% i wynosi 51 000,00 zł.

2.  Sprzedaż wskazanych udziałów w prawie własności nieruchomości lokalowej następuje na podstawie ustawy z dnia 28 lutego 2003 roku Prawo Upadłościowe (dalej jako PU), kodeksu cywilnego.

3. Sprzedaż może nastąpić za cenę nie niższą niż wskazana wyżej cena wywoławcza.

4. Szczegółowy opis przedmiotów sprzedaży będzie udostępniony przez syndyka masy upadłości w odpowiedzi na zapytanie oferenta oraz jest dostępny na stronie internetowej syndyka www.syndyk.de.

5. Oferty w języku polskim lub w tłumaczeniu na język polski przez przysięgłego tłumacza w zaklejonych kopertach uniemożliwiających ich otwarcie z wyraźnym i czytelnym oznaczeniem oferenta, a także z dopiskiem „Postępowanie na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej dłużniczki Małgorzaty Niewiadowskiej – NIE OTWIERAĆ” winny być dostarczone do dnia 24 sierpnia 2022 roku  na adres: Kancelaria Syndycy Śląscy Aneta Brachaczek Ul. Brzezińska 8a, 44-203 Rybnik. Liczy się data wpływu.

6. Składający ofertę na nabycie konkretnego przedmiotu postępowania powinien pod rygorem nie rozpoznania oferty przez syndyka wpłacić na rachunek bankowy Organizatora prowadzony w Santander Bank Polska O/Rybnik o numerze 33 1090 0088 0000 0001 4754 4766 wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranego składnika majątku. Złożenie chociażby jednej oferty wystarcza do odbycia postępowania na sprzedaż oferowanego składnika majątku.

7. Rozpoznanie ofert nastąpi  w dniu 25 sierpnia 2022 r.  o godzinie 15.00 w Kancelarii Syndyka w Rydułtowach przy ul. Mickiewicza 34/1 w obecności wszystkich zainteresowanych. Wyboru najkorzystniejszej oferty stosując kryterium ceny dokona syndyk masy upadłości. O dokonanym wyborze niezwłocznie zostaje w formie elektronicznej powiadomiony oferent, którego cena została przyjęta.

8. Zastrzega się możliwość odwołania w całości lub w części postępowania lub też jego unieważnienia na każdym etapie bez podania przyczyny.

Wszelkich informacji udziela Syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek (kom. 512 292 972), mail: Zapytaj o Ofertę, www.syndyk.de Można również skontaktować się z wyżej wymienioną osobą celem umówienia się na obejrzenie przedmiotu sprzedaży.

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Oferta Bezpośrednia
Aneta

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualne konto z ofertami mieszkań lub domów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie
Jak to działa?
Otrzymasz wyłącznie oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami
Nie masz aktywnego Smart Fit - dołącz